Služby pro krajinu a les / Arboristika

O nás

Jsme rodinná firma působící v oboru sadovnictví, krajinářství a arboristiky od roku 2005 se sídlem v Královéhradeckém kraji. Pro firmy, města, obce a širokou veřejnost dlouhodobě zajišťujeme sadové, parkové a zahradní práce včetně kompletní péče o stromy - Arboristika. V rámci arboristiockých prací provádíme odborné výsadby stromů, řezání a rizikové kácení stromů a dřevin. Máme za sebou mnohé realizace krajinářských úprav, zakládání parků, sadů a zahrad po celé České republice. Podílíme se rovněž na revitalizací toků či rekultivací krajiny. Pečujeme o veřejnou a městkou zeleň. Působíme především v lokalitách Broumov, Náchod, Jaroměř, Police n. Metují, Teplice n. Metují, Hradec Králové, Pardubice, Hořice, Hronov, Česká Skalice, Nové Město nad Metují, Dvůr Králové...

Arborsitika Hrůša - logo


“Naším cílem je přispět k vytváření harmonického prostředí ve městech, parcích, veřejné zeleni, soukromých zahradách i ve volné krajině v souladu s ekologickými principy.”


Naše firma na ČT24 při výstavbě turistických chodníků ve Vlčí rokli v Adršpachu.

Úpravy Vlčí rokle na Č24

 


Jsme dodavateli výrobků firmy: 

Garden Boom- logo


 

Dřevěné schody - foto


ISA - logo     EAC - logo     ISA- CZ - logo

  

Na veškeré krajinářské a arboristiké práce máme příslušná osvědčení a certifikace (pro práci s motorovou pilou, způsobilost k provádění výškových prací, příslušná řidičská oprávnění...) a odborné vzdělání biologickho charakteru. Důkazem snahy o neustálý kvalifikační růst jsou i účasti na školeních a seminářích v oblasti arboristiky (např. pořádaných Scholou arboriculturou). Samozřejmostí je pojištění firmy pro případ vzniku škody.


 

Máte zájem o naše krajinářské nebo arboristické práce?
Chcete upravit či založit park, zahradu či sad?
Kontaktujte nás. Obratem se vám ozvame.

Poptávka služeb